Jedinečný systém od Samsungu, který kromě systému vzduch/voda, zvládá i klasické klimatizace na přímý výpar vzduch/vzduch. Tento systém vám umožní v přechodných obdobích snadné a rychlé chlazení/přitápění klimatizací, bez nutnosti natápět vodu topného systému.

V létě vám klimatizace zajistí optimální chlazení bez kompromisů. Většina výrobců nabízí tepelná čerpadla s tím, že umí i chladit. Toto chlazení je však pouze do vody, což je výrazně méně praktický způsob.

Systém EHS TDM podporuje vytápění (a chlazení) vzduch--vzduch i vzduch-voda. Stává se tak nejlepším řešením klimatizace pro všechna roční období. Výhodou je že vnitřními klimatizačními jednotkami můžeme taky přítápět do vzduch v přechodných ročních obdobích.

Princip tepelného čerpadla SAMSUNG TDM - vytápění a chlazení domu jednou venkovní jednotkou

 

VLASTNOSTI JEDNOTEK SAMSUNG EHS TDM

Dokonalý kompaktní systém - stačí jen jedna venkovní jednotka

Inteligentní řízení provozu TDM (Time Division Multi) vzduch-voda nebo vzduch-vzduch umožňuje použití jen jedné venkovní jednotky pro obě funkce. Systém je tak levnější a potřebuje méně prostoru.

Rychlé vytápění pomocítechnologie TDM

Díky dvojnásobnému zdroji vytápění pocítíte teplo rychleji. Podlahové vytápění se považuje za optimální způsob topení z hlediska tepelného komfortu místností. Prostor se však ohřívá 4–8 hodin od zapnutí systému. Technologie EHS TDM Samsung vytápění urychluje – současně se zahříváním podlahy vhání do místnosti teplý vzduch.Podlahové vytápění se považuje za optimální způsob topení z hlediska tepelného komfortu místností. Prostor se však ohřívá 4–8 hodin od zapnutí systému. Technologie EHS TDM Samsung vytápění urychluje – současně se zahříváním podlahy vhání do místnosti teplý vzduch.

Typické sezónní využití

Klimatizace pro všechna roční období. Požadavky na klimatizaci se liší podle venkovní teploty v různých ročních obdobích. Systém Samsung EHS můžete používat po celý rok, ať je horko nebo zima – venkovní jednotku lze  používat pro chlazení i vytápění (vzduch-voda nebo vzduch-vzduch).

K venkovní jednotce můžete připojit až pět typů vnitřních jednotek

Pět různých typů vnitřních jednotek pro různé interiéry. Pečlivě jsme vybrali a do naší řady výrobků doplnili 3 různé typy vnitřních jednotek, které i vám dávají možnost volby. Můžete si vybrat zařízení, které nejlépe vyhovuje vašemu vkusu (interiéru) nebo funkčním potřebám.