Jsme firma s širokou nabídkou produktů a služeb se zaměřením na topné systémy s využitím alternativních zdrojů energie. Pro vaše požadavky Vám zajistíme celý balíček služeb od projektu přes odborné poradenství, instalaci až po předání topného systému s následným servisem.

Pro rodinné domy i komerční objekty provádíme realizace topných a chladících systémů spolehlivé a kvalitní značky SAMSUNG. Pro vytápění rodiného domu se výborně hodí tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Split s výkonem od 4,0 kW do 16 kW. Pro jednoduší realizace lze zvolit kompaktní tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Mono, které ušetří místo v technické místnosti. 

Na chlazení obytných a komerčních prostor používáme splitové klimatizace SAMSUNG RAC system s využitím jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky nebo multisplitové klimatizace SAMSUNG FJM System s využitím jedné venkovní jednotky a několika vnitřními jednotkami.

Pokud chcete v domě zároveň topit a chladit pak je vhodné použít jednotku SAMSUNG TDM, která umí v zimě topit do vody a vlétě chladit přímo do vzduchu. Systém EHS TDM podporuje vytápění (a chlazení) vzduch--vzduch i vzduch-voda. Stává se tak nejlepším řešením klimatizace a vytápění pro všechna roční období.

Pro velké komerční budovy používáme profesionální VRF systémy SAMSUNG DVM S. DVM S je vysoce novátorský systém s novou technologií 3. generace SSC (Samsung Scroll Compressor), duálním inteligentním invertorem (Dual Smart Inverter), energetickou účinností nejvyšší světové třídy a nejvyšším výkonem při chlazení a vytápění. Jedná se o dokonalý klimatizační systém, vhodný do různých prostředí, včetně velkých budov.